Почна лидерската средба

Лидерите на ВМРО-ДПМНЕ Никола Груевски, на СДСМ Зоран Заев, на ДУИ Али Ахмет и на ДПА Мендух Тачи, попладнево...

Бетмен Велит: ДА ВЕ ПОТСЕТАМ

Луѓето овде добро знаат дека „кој овде нема да полуди, тој не е нормален“. Ама е рано за полудување,...